KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16569141
nr 1656 9141
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 3 st, Stockholmsmotiv. Signerade, PT, Daterade1961/62 cm, yttermått inklusive ram: 51x72 - 52x64
Kondition: fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 november 2024
kl 18:12:38
9/11 16:45:57
700 kr
11/11 18:07:38
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén